Впродовж лютого-березня 2019 р. у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті (ДДАЕУ) відбувався II тур Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 207 “Водні біоресурси та аквакультура”. 20 студентів із 11 закладів вищої освіти України брали у ньому участь.

29 березня 2019 р. на біотехнологічному факультеті ДДАЕУ відбулася підсумкова студентська наукова конференція, у якій кращі студенти-науковці захищали свої роботи.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу 1 місце виборов студент ДДАЕУ – трєтьокурсник Дмитро Кобяков (науковий керівник – проф. Новіцький Р. О.), який представив наукову роботу “Застосування сучасних інноваційних методів моніторингу любительського рибальства на рибогосподарських водоймах”.

Зазначимо, що для підготовки “переможної” праці студента знадобилися маршрутні обліки рибалок-аматорів і спільні дослідження Підприємства “Науково-дослідний центр “Дніпровська природна інспекція” і ДДАЕУ на акваторіях Дніпровського водосховища з притоками. Крім піших маршрутних обліків і безпосереднього анкетування рибалок активно використовувалася сучасна техніка – дрони і квадрокоптери, які дали змогу безпомилково визначити кількість рибалок на акваторіях. Перемога у Всеукраїнському конкурсі відбулася, безперечно, завдяки дружній допомозі відділу аеророзвідки Департаменту патрульної поліції України.

Оставить конментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.