Круглый стол

12 квітня 2017 року

у Дніпропетровському аграрно-економічному університеті,

відбувся «КРУГЛИЙ СТІЛ»

присвячений 3-місячнику з охорони водних біоресурсів,

на якому були присутні:

СПИСОК ЗАПРОШЕНИХ

П.І.Б. Посада, організація
1. Ангурець Олексій Володимирович Голова Екологічної громадської ради Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
2. Андрєєв Василь Генріхович Головний гідротехнік відділу екологічного нормування Інституту проблем природокористування та екології НАН України.
3. Бабенко Сергій Володимирович Начальник відділу іхтіології Управління Державної агенції рибного господарства у Дніпропетровській області.
4. Березань Сергій Сергійович Заступник начальника управління екології, енергозбереження та інвестицій – начальник відділу інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної ради.
5. Волков Василь Іванович Начальник Управління Державної агенції рибного господарства у Дніпропетровській області.
6. Волох Петро Володимирович Проректор з навчальної роботи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, канд. с.-г. наук, професор.
7. Головаха Павло Володимирович Директор Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради.
8. Грицан Юрій Іванович Проректор з науки Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, доктор біологічних наук, професор, голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги (ДОО ВЕЛ).
9. Денисенко Андрій Депутат Верховної Ради України.
10. Думинський Григорій Петрович Директор Державного підприємства «Дніпропетровське лісове господарство».
11. Заярко Олександр Ілліч Директор Інституту біотехнологій та здоров’я тварин Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, канд. вет. наук, професор.
12. Катан Людмила Ігорівна Керівник інноваційного центру, доктор економічних наук, професор, член президії ДОО ВЕЛ.
13. Кобець Анатолій Степанович Ректор Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України.
14. Комаров Дмитро Вікторович Керівник групи патрульних поліцейських Управління патрульної поліції у м. Дніпро.
15. Крючкова Жанна Вікторівна Помічник ректора Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету,
канд. наук з державного управління.
16. Кузора Віктор Євгенович Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпровська природна інспекція».
17. Курбацький Сергій Вікторович Проректор з адміністративно-господарської роботи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.
18. Лагутін Віктор Вікторович Начальник відділу поліції в річному порту Амур-Гавань.
19. Ломакін Павло Іванович Голова Президії Дніпропетровської обласної ради Українського товариства охорони природи.
20. Немикін Юрій Миколайович Дніпропетровське регіональне відділення «Центр-Дніпро»  міжнародної асоціації  офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.
21. Новіцький Роман Олександрович Завідуючий кафедрою водних біоресурсів та аквакультури Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, канд. біол. наук, професор.
22. Онопрієнко Дмитро Михайлович Перший проректор – проректор з навчальної роботи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, канд. с.-г. наук, професор
23. Охмат Петро Корнійович Проректор з науково-педагогічної роботи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидат технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.
24. Поплавський Володимир Юрійович Директор Дніпропетровського регіонального відділення Національної школи суддів Україні.
25. Прокофьєв Юрій Миколайович Директор Дніпропетровського регіонального відділення «Центр-Дніпро»  міжнародної асоціації  офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.
26. Просоленко Валерій Миколайович Заступник голови Президії Дніпропетровської обласної Ради Українського товариства охорони природи.
27. Рудаков Леонід Миколайович Голова профкому, доцент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, канд. с.-г. наук.
28. Риженков Валерій Віталійович Начальник відділу розвитку інфраструктури транспорту, зв’язку та благоустрою виконавчого апарата Дніпропетровської обласної ради.
29. Старишко Олена Миколаївна Відповідальний секретар президії Дніпропетровської обласної ради Українського товариства охорони природи.
30. Стрілець Руслан Олександрович Директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
31. Тибан Василь Федорович Голова Дніпропетровської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок.
32. Харитонов Микола Миколайович Керівник центру природного агровиробництва, доктор с.-г. наук, професор, член президії ДОО ВЕЛ.
33. Чехун Ольга Василівна Заступник начальника Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів.
34. Чорна Валентина Іванівна Завідуюча кафедрою екології та охорони навколишнього середовища Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, доктор біол. наук, професор.
35. Шапар Аркадій Григорович Директор Інституту проблем природокористування та екології НАН України, Член-кореспондент НАН України, доктор техн. наук, професор.
36. Шибко Дмитро Віталійович Начальник Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області.
37. Засоби масової інформації. ТВ-34, 51, 11; газета «Днепр вечерний», телепрограма «О рыбалке всерьез».

Оставить конментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.