Виробнича практика студентів-аквакультурників

З 28 січня по 22 лютого 2019 року згідно договору між ДОГО “Дніпровська природна інспекція” та Дніпровським державним аграрно-економічним університетом (ДДАЕУ) за участі ФГ “Схід” кілька студентів-бакалаврів кафедри водних біоресурсів та аквакультури пройдуть виробничу практику на каналі “Дніпро-Донбас”.

Під керівництвом досвідчених фахівців-гідрологів, екологів і виробничників студенти отримають нові знання про функціонування екосистеми каналу у зимовий період, навчаться вимірювати вміст кисню у воді і оперативно реагувати на ознаки задухи, візьмуть участь у профілактичних заходах з попередження явищ задухи гідробіонтів (сверління лунок, прорубування ополонок тощо). Крім того, бакалаври-аквакультурники ДДАЕУ зможуть взяти участь у природоохоронних рейдах на каналі “Дніпро-Донбас”, у обліку рекреаційних рибалок та порушників на акваторії каналу, у промисловому вилові старшовікових груп риб-біомеліорантів.

Таким чином, завдяки співпраці громадськості і закладу вищої освіти молодь, що навчається, отримає безцінні на сьогодня нові знання і уміння!

Оставить конментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.